Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?

Duke's Weblog

Café De Kikvorsch, Schijndel 12-9-2010

{ 21:27, 14/9/2010 } { 0 comments } { Link }

“Dick Bon is de rockste ster van de maasroute...!!!” 
Deze postscriptum stond onderaan de hyves nieuwsbrief die onze Danis pakweg 2 weken geleden rondstuurde. En ik kan het daar alleen maar mee eens zijn haha ;-) . 

Wij werden maanden geleden benaderd door café De Kikvorsch in Schijndel om weer eens te komen spelen op de Boschwegse Mert in de openlucht, dit keer met Big Caz & The Four Bobs. Drie jaar geleden speelden we daar ook met The Shakin’ Arrows. 
Nu wilde het geval dat Danis in die periode (september dus) op vakantie zou zijn, maar omdat we toch graag ons gezicht in deze regio wilden laten zien, besloten we het optreden te aanvaarden. Ronald had geregeld dat Roan Segers (van de Music’Scool) Danis zou vervangen. 
Toen echter de 12e september naderde, bleek dat Roan op toernee moest met de bekende Bredase band Abel en dus jammer genoeg geen tijd had. In allerijl belde Arjon (terwijl ie zelf notabene in Parijs zat :-| ) Dick, jarenlang onze geluidsman, om te vragen of hij zin en tijd had om in te vallen. Het is natuurlijk altijd een risico om met een vervanger te spelen, omdat je je eigen ruiten in gooit als het gruwelijk mis gaat :stupidme: . Maar aangezien Dick ons repertoire als geen ander kent en gewoon een hele goede drummer is (y) , moest dat gaan lukken. En hebben we in het verleden al niet eens met andere zangers, gitaristen en bassisten gespeeld? Bedankt nog, John, Gerard, Ron, Gert-Jan, Patrick en al diegenen die ik nog vergeten ben…:worship: 
Dick wilde het wel doen en het grappige was, dat hij ook bij Big Caz (waar hij tot voor kort nog in speelde) moest invallen. Het enige nadeel (voor hem althans) was dat hij zes sets achter elkaar zou moeten spelen…:superman: . 

We hadden precies 2 repetities om hem voor te bereiden en na de 2e (na de 1e eigenlijk al) bleek, dat we ons geen zorgen hoefden te maken. Dat ging helemaal goed komen! :hosanna: 

Helaas was het zeer slecht weer afgelopen zondag, dus het geplande openlucht concert werd naar binnen verplaatst. Jammer, want dat zou natuurlijk een hoop publiek schelen :wtf: . 
Met de mannen van Big Caz werd er afgesproken dat we om en om steeds een set van drie kwartier zouden spelen, dat zij zouden beginnen en wij eindigen. Dat betekende dat we dus onze setjes iets moesten inkorten, aangezien die alledrie een uur of langer duren. 
Overigens wisten de heren van Big Caz & The Four Bobs niet dat Dick ook met ons zou meespelen en wij speelden het spelletje allemaal mee door ons steeds af te vragen waar Danis toch bleef, hahaha :lol: . Pas bij het begin van onze eerste set vertelde Ronald aan het publiek hoe het precies zat. 
Ons optreden verliep redelijk gesmeerd, het was toch lekker druk in de zaal en het publiek was lekker enthousiast. 
Meest opvallende nummers waren naar mijn mening ‘Hier’ (waar Dick ook zowaar backing vocals meedeed), ‘Let me entertain you’ (wat een spetterende versie! :kilian: ), She’s not there (volgens mij de klapper van de dag :headbang: ), ‘Comfortably numb’ (as always….) en ‘Iedereen is van de wereld’ (de toegift, massaal meegezongen :partypeople: ). 
Dick vertelde dat het lang geleden was dat ie zo moe was geweest. Niet gek, na ongeveer 5 ½ uur bijna non-stop drummen :toohot: . 
Next stop…..mijn eigen thuis, Kloosterzicht in Gemonde ;-) . 
O ja, ik zeg het nog maar eens: “Dick Bon is de rockste ster van de maasroute...!!!” :-) . 

Groetjes, 
Alain.


{ Post a Comment }

{ Last Page } { Page 29 of 63 } { Next Page }

About Me

Home
My Profile
Archives
Friends
My Photo Album

«  May 2012  »
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Links


Categories


Recent Entries

Breda Jazz, De Baron z’n Vriendin, Breda 20-5-2012
De Baron z’n Vriendin, Breda/Borkpop vv Baardwijk, Waalwijk, Koninginnedag 30-4-2012
Paasmarkt, Het Oude Raadhuis, Drunen 9-4-2012
Motortreffen HDC Scandals, Breda 31-3-2012
Rock Around De Werft, SMC De Werft Kaatsheuvel 24-3-2012

Friends

Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen