TRANS ALBANIA OFF ROAD

Het was indrukwekkend rijden in Albanie.

Reisplanning Trans Albania Off Road
3 sept. 15.30 uur vertrek v.a. Hamalandhal Lichtenvoorde naar Koln/Bonn.
Aankomst avonds Dubrovnik HR = Kroatië overnachting in Cavtat HR.
4 sept. Off road Cavtat HR. naar Ulcinj Montenegro
5 sept. Off road Ulcinj naar Shkoder Albanie
6 sept. Off road naar Kukes Albanie
7 sept. Off road naar Peshkopi Albanie
8 sept. Off road naar Durres Albanie
9 sept. Off road naar Elbasan Albanie
10 sept. Off road naar Korce Albanie
11 sept. Off road naar Edessa Griekenland
12 sept. Off road naar Thessaloniki Griekenland
13 sept. Terugreis v.a. Thessaloniki aankomst in Dusseldorf
.
bekijk kort filmpje: ............................. lees dan verder

http://vimeo.com/8777860
{ Post a Comment }
goede reis!!
{ 02:28, 3/9/2009 }
{ Posted by edith }
sjonge, slechte wegen en veelal onverhard..is er wel iets van asfalt in Albanie? Alles mooi om te crossen denk ik dan maar voor jullie, als je maar niet van de berg af kukelt! Genoeg benzine mee en pas goed op jezelf en op elkaar! Succes en veel plezier op reis!
Stickers!
{ 07:58, 3/9/2009 }
{ Posted by Anonymous }
Worden die stickers niet te groot voor de kleine tankjes zo langzamerhand?
Goede reis en bovenalles, blief d'r op zitten!
Groeten uit de Rub AL Khali!
Goeie Reis / Al Wakker?
{ 02:36, 4/9/2009 }
{ Posted by Anonymous }
Het is nu half 3 's nacht Nederlandsche/Albaanse tijd en ik vind dat het nu maar eens tijd wordt om op te staan en den verrekten maschienen an zu trapfen. (hier is het al half 9).
Het verre Albanie... Weet zelf heel weinig van het land, behalve dan wat ooit eens is bezongen door Freek de Jonge in het Lied, er is leven na de dood. " Als je weg wilt uit Tirana, pak eens voor de gein de boot, er is leven, er is leven na de dood." Dus lijkt me verstandig om steving in het leren zadel te blijven zitten.
In ieder geval veel succes en zorg dat je de top haalt.
Voor de geinterreseerde en gevorderde offroad milieuvervuiler, hier op Borneo heb je ook veel gebrek aan wegen...
Groeten
Niek H.
Albanië
{ 11:14, 4/9/2009 }
{ Posted by Bas Bri &kidssssss }
Hey hey mannen en Jan haha ook man toch ;)
, goede reis en maak er een feestje van zoals elke dag een feest behoort te zijn :D
Lieve groetjes uit Zoetermeer
Weinig Updates
{ 16:57, 6/9/2009 }
{ Posted by Anonymous }
Zijn jullie met zijn alleen tegelijkertijd in een ravijn gevallen of willen jullie niet meer dat de mensen thuis up-to-date blijven???
Grtz,
Niek H.
Untitled Comment
{ 22:19, 6/9/2009 }
{ Posted by Antoinette }
Hallo Albanie gangers. Het is geweldig jullie verslagen en foto's te zien/volgen. Het blijkt nogal wat inspanning te zijn om het voor elkaar te krijgen maar het is echt de moeite waard. Fijn.
Zo houden wij als thuisfront contact met jullie belevenissen. Voor straks welterusten en morgen weer een nieuwe uitdaging. Geniet.
Groeten oet Grolle.
om jaloers op te worden
{ 15:33, 8/9/2009 }
{ Posted by fam stoverick }
Hallo leo hier een berichtje uit groenlo wat hebben julie een geweldige vacantie je maakt daar echt de cultuur en het weer mee, als ik het zo zie is het daar een ontzettend mooi landschap,en de bevoking zeer behulpzaam.Ook dat je niet van te voren weet wat het hotel je te bieden heeft,en dan maar inproviseren.Hoe de bevolking daar in de bergen leven kunnen wij ons haast niet voorstellen,en vraag mij ook af hoe daar de hulpverlening werkt en wat ze daar op school leren maar daar zul je wel geen tijd voor hebben om te bekijken hoe dat daar gaat.Hier op de molenaar is het oke en van femke horen wij positieve berichten uit tailand.Met antoinet en de kinderen zijn wij (deel van de fam orriens) in beltrum geweest optocht kijke en even naar de kermis.
Hallo leo en de rest van de motor muizen.Zo te zien beleven jullie daar heel wat,en wat een mooi landschap je zou er zo naar toe willen gaan,maar ja je kunt niet op twee plekken tegelijk zijn.Het lijkt mij ook een enorme uitdaging om aan de bergbewoners de weg te vragen tenslote weet je ook niet wat ze eigelijk van plan zijn,maar uiteindelijk hebben julie de weg weer terug gevonden(misschien hebben die maria beeldjes toch nog geholpen). en de hotels is ook weer een verrassing hoe het daar weer verloopt,vooral het ontbijt,maar ja je wordt natuurlijk wel erg creatief.Wij (deel van de fam orriens) zijn met antoinet en tom wezen bloemen corso kijken in beltrum rob en bram zijn wat later gekomen.Er was zoals altijd weer een mooie optocht.Momenteel is het hier mooi weer (25 graden) en ga zodadelijk bij antoinet op de thee.Verder is het hier in groenlo alles goed ook met femke in tailand,doe iedereen daar de groeten heel veel succes met toer en geniet er vangroetjes bertie jose femke bart en kim toedeloe
Edited by albanie on 23/11/2009 at 19:45
{ Last Page } { Page 1 of 20 } { Next Page }
|
About Me
« February 2012 »
| Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | |
Links
MACL TurkijeRally UkraineOffroad TransAlbaniaOffroad
Categories
waarom Albanie
Recent Entries
TRANS ALBANIA OFF ROAD WAAROM EEN REIS DOOR ALBANIE? 4 sept. DE EERSTE DAG 5 sept. TWEEDE DAG 6 sept. DERDE DAG 7 sept. DE VIERDE DAG 8 sept. DE VIJFDE DAG 9 sept. DE ZESDE DAG 10 sept. DE ZEVENDE DAG 11 sept. DE ACHTSTE DAG 12 sept. DE NEGENDE DAG NAWOORD AFSLUITING VOORBEREIDING ALBANIE Offroad Adventure Montenegro en Albanie De Hoofdstad 150 km en sleutelen. TEST EN TEAMBUILDINGSDAG HET INLADEN HET VERTREK
Friends
|