Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?
The Astral Dreamstream

De bewust veroorzaakte uittreding

De bewust veroorzaakte uittreding


Iedere waarneming, of die nu bewust of onbewust wordt geregistreerd is informatie voor onze geest. Bij opgewekte astrale ervaringen komt het er op aan om bewust toegang te krijgen tot je onderbewustzijn. Dit onderbewustzijn is een waarnemer die veel meer opmerkt dan het puur denkend bewustzijn. Daarom kan je dus ook een lucide droom als echt meemaken.

Bovenstaande wil dus absoluut niet zeggen dat een bewust veroorzaakte astrale projectie niet met de werkelijkheid overeenkomt. Er zijn genoeg gevallen bekend van astrale reizigers waarvan de waarnemingen met de feiten konden gecontroleerd worden. Moeilijker te bevestigen wordt het uiteraard als men naar hogere sferen begint te reizen. Sommige mensen kunnen deze ervaringen bewust oproepen, zie maar naar de boeken van Muldoon, Monroe of lees maar de rapporten van de testen die ze deden met Ingo Swan. Monroe richtte er zelfs een instituut (The Monroe institute for applied science) voor op, waar mensen met bijna dood ervaringen, mensen met uittredingservaringen onderzocht worden of mensen die willen uittreden dit kunnen leren.

Ook wordt daar veel onderzoek naar gedaan met vrijwillige proefpersonen. Muldoon was een van de eersten die dit fenomeen af en toe spontaan meemaakte en er enkele van rapporteerde. Monroe's eerste ervaringen waren ook spontaan, maar hij leerde langzamerhand een techniek waardoor hij dit bewust kun laten optreden wanneer hij wou. De uittredingen van Ingo Swan zijn meer half-uittredingen, waarbij hij dus wel, zei het onduidelijker, dingen kon waarnemen van andere plaatsen maar zich deels ook nog in zijn lichaam bevindt. Deze laatste soort, half-lichamelijk en half-astraal, komt wel het meest voor bij deze categorie van bewuste uittreding. Daardoor is de uittreding meestal, doch niet altijd, minder zuiver omdat men over een soort dubbel bewustzijn beschikt. Dit in tegenstelling tot deze van de eerste categorie waarbij men dus eigenlijk pas achteraf vaststelt niet in zijn lichaam te zijn, waardoor de waarneming 100 % via dit astraallichaam gebeurt.

19:17 - 24/2/2006 - post comment

Last Page Next Page
Description
Op deze blog stel ik mijn ervaringen aan het licht omtrent dromen en uittreden. De bedoeling is, dat anderen dat ook gaan doen en zo hoop ik een volledige weblog samen te stellen over mijn dromen maar, ook over die van andere mensen.

Home
User Profile
Archives
Friends
http://members.home.nl/h.weenink
www.bloggers.nl/amulet
www.bandboston.com
More blogs about Dreamstream.

wouterweb

Stem voor deze site!
Forumplein
website-promotie
linkplein
webmeesteres

Recent Entries
- Het nut van dromen.
- Richtingaanwijzer
- droom over onzichtbaar skateboard met motor
- snelle motor
- Kan uittreden kwaad?
- Hoe weet je dat je uitreedt
- Uittreding in beeld
- Droom over het krijgen van een baby
- De bewust veroorzaakte uittreding
- 3 soorten uittredingen
- Waarom uittreden
- Uittreding in beeld 2
- De droom
- zelfmoord
- uittreden tijdens een droom
- Untitled
- Untitled
- Vliegen in Dromen
- Untitled
- Een motor als livedrive

Friends
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen