Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?

Tat Tikt . . .

1 March 2009 - Annabel de olifant

Posted in Persoonlijk

Ik kijk niet vaak naar Hart van Nederland maar tijdens het zappen kwamen we bij Annabel uit de dierentuin van Emmen. Als ik ergens niet tegen kan is het dierenleed. Vaker nog dan bij het zien van menselijk leed stromen de tranen binnen no time over mijn wangen bij het zien van hulpeloze, reddeloze dieren. En nu dan zo'n grote olifantendame van 42 jaar die om een stom ongeluk een spuitje moet krijgen. Wat vreselijk.

Nog erger is dat ik zachtjes maar zeurend op de achtergrond het stemmetje van Neil hoor. Die langharige hippie uit de Britse tv-serie The Young Ones. Een van de uitspraken die me al 20 jaar achtervolgt.

I feel sorry for the elephant... 

Grote afbeelding

R.I.P Annabel


2 March 2009 - Untitled Comment

Posted by Noor
Vond het ook super zielig en heb echt moeten slikken toen ik het nieuws zat te kijken. Bij het vroege journaal leek alles nog goed te komen en vanmorgen hoorde ik dat ze haar een spuitje hadden gegeven. Brrrr.
Permanent Link

<- Last PageNext Page ->

Waarom een weblog?

Tat. Vrouw. Tikt graag. Tukker. Wereldburger. Bouwjaar 1968. Leeuw. Bitch. Aap. Anglofiel. Fijnproever. Grote mond. Klein hartje. Fel.Defecte schildklier. Enqueteur. Postcrosser. Lui. Foodie. Kritisch. Ezelverzamelaar. Woont met manlief, om-de-week-stiefdochter Kwebbel (10) en 3 katten in een keurig dorpje vlakbij de Linde, in een keurig rijtjeshuis in een keurige buurt.

Recente Posts

Handdoek
Oh ja!
Positief
Even weg
Vitriool monoloog
Wie de schoen past...
Overwin je angst
Jeetje!
Bedrog?
Nieuwtjes
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen