Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?

Tat Tikt . . .

19 August 2006 - Nog meer strand

Gisteravond zijn we mee uit eten genomen naar Het Pakhuis.

 

 

We hebben daar met z'n vijfjes heerlijk gegeten en het was erg gezellig. Zelfs Kwebbel gedroeg zich als een geroutineerde restaurantbezoekster....

 

 

Als voorafje had ik salade met geitenkaas en honingdressing..... daar eet je dan toch echt de vingers bij op.... Mijn broer had dezelfde salade, Man en Schoonzus allebei de carpaccio met pesto en rucola. Even geproeft, ook dat was heel goed te eten.

Kwebbeltje nam een tomatensoepje dat er ook wel heel redelijk in ging. Was ook erg lekker trouwens.

 

Als hoofdgerecht heb ik, heel gewoontjes, een schnitzel genomen, daar had ik gewoon zin in. De rest had biefstuk of varkenshaas, behalve Kwebbel. Ze is niet zo'n vleeskauwer dus een bord pasta met pesto roomsaus was een goede keuze.

 

Persoonlijk hou ik helemaal niet van zoete desserts, ijs en dergelijke zijn aan mij niet besteed. Maar er stond een kaasplankje op de kaart en dat heb ik maar eens gekozen. Samen met een heerlijke rode port was het een heel geslaagde afsluiter.De rest deed zich tegoed aan een Dame Blanche of een ChocoMousse.

 

 

We zijn nog even door de stad gegaan, waar de Jazz je om de oren vloog maar ik was aan het einde van mijn Latijn. Kwebbel ook dus zijn we met z'n drietjes naar huis gegaan. Broer en schoonzus zijn nog wel even wat muziek gaan bekijken.

 

Vanochtend bleek het heel lekker strandweer, in tegenstelling tot de voorspellingen. We hadden de Beverwijkse Bazaar nog op het programma staan. Broer en schoonzus op het strand van Parnassia in Bloemendaal afgezet en met z'n drietjes even in de Twingo naar de Oosterse Markt geknald. Ik heb er van genoten.

 

 

 

De sfeer doet niet onder voor die van de Bazaars in Istanbul. We hebben wat lekkere dingen gekocht, baklava, olijven, pruimen om te marineren (at ik gisteren bij het kaasplankje en wil ik zelf thuis ook eens even proberen)

 

De rest van de Zwarte Markt lekker links laten liggen, die kitsch geloof ik zo ook wel. Na een broodje Dφner en een bekertje Ayran zijn we weer naar het strand gereden en hebben daar nog lekker een paar uur genoten van het prachtige weer.

 

 

Thuis gezellig samen gegeten en een voor een onder de douche het zand weggespoeld. Zwaar relaxed allemaal....


<- Last Page • Next Page ->

Waarom een weblog?

Tat. Vrouw. Tikt graag. Tukker. Wereldburger. Bouwjaar 1968. Leeuw. Bitch. Aap. Anglofiel. Fijnproever. Grote mond. Klein hartje. Fel.Defecte schildklier. Enqueteur. Postcrosser. Lui. Foodie. Kritisch. Ezelverzamelaar. Woont met manlief, om-de-week-stiefdochter Kwebbel (10) en 3 katten in een keurig dorpje vlakbij de Linde, in een keurig rijtjeshuis in een keurige buurt.

Recente Posts

• Handdoek
• Oh ja!
• Positief
• Even weg
• Vitriool monoloog
• Wie de schoen past...
• Overwin je angst
• Jeetje!
• Bedrog?
• Nieuwtjes
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen