Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?

Tat Tikt . . .

16 September 2006 - Grijze haren

Posted in Persoonlijk

Ik weet het nog goed, die keer dat ik voor de spiegel stond en mijn eerste grijze haar ontwaarde. Ik stond perplex. Dus toch… ook ik….

 

Met theatrale dramatiek pakte ik een pincet en trok de grijze haar uit mijn hoofd, liep er mee naar mijn dagboek en plakte hem daarin. Met de mededeling ‘mijn eerste grijze haar’. Alsof het een mijlpaal was.

 

Vijf jaar later

 

Ik sta voor de spiegel mijn bruine lokken te borstelen en door het trekken van kleine scheidingen in mijn haar zie ik dat de vierkante centimeters die nog geen zilvergrijze sliertjes vertonen steeds moeilijker te vinden zijn.

 

John Lennon sprak ooit de beroemde zin: Life is what happens to you while you're busy making other plans.

 

En gelijk had hij….

 

 

Imagine

 

 


<- Last Page • Next Page ->

Waarom een weblog?

Tat. Vrouw. Tikt graag. Tukker. Wereldburger. Bouwjaar 1968. Leeuw. Bitch. Aap. Anglofiel. Fijnproever. Grote mond. Klein hartje. Fel.Defecte schildklier. Enqueteur. Postcrosser. Lui. Foodie. Kritisch. Ezelverzamelaar. Woont met manlief, om-de-week-stiefdochter Kwebbel (10) en 3 katten in een keurig dorpje vlakbij de Linde, in een keurig rijtjeshuis in een keurige buurt.

Recente Posts

• Handdoek
• Oh ja!
• Positief
• Even weg
• Vitriool monoloog
• Wie de schoen past...
• Overwin je angst
• Jeetje!
• Bedrog?
• Nieuwtjes
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen