Als kind was ik al gek op post. Als ik de brievenbus, helemaal voor in het huis, hoorde klepperen moest en zou ik direct kijken wat er door de gleuf naar binnen gegooid was. Heel bijzonder was het kaartje ergens uit Duitsland, van een meisje dat mijn luchtballon met mijn adres gevonden had. Zij schreef in het Duits, ik in het Nederlands en onze moeders vertaalden dan.
Ik heb diverse penvrienden gehad; verenig de twee leukste dingen: schrijven en post krijgen/versturen. Ik begon met het maken van mijn eigen briefpapier. Ik maakte enveloppen van de mooie glossy plaatjes in tijdschriften, ver voordat dit ooit een hobby was.
Ik verzamelde allerlei verschillende kaarten waaronder de gratis Boomerang kaarten
En toen kwam e-mail... Het mag duidelijk zijn: ik ontvang véél te weinig leuke post. Ik verstuur ook veel te weinig. Inmiddels maak ik zelf ook weer kaarten maar wat moet ik er mee als ik ze niet verkopen kan.
Volgens mij heb ik de oplossing gevonden. Het heet Postcrossing. Bedacht door een Portugees die net als ik gek is op post. Een briljant idee. Ik ga me nu direct inschrijven!

|