Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?
In Eigen Woorden

De TAO van Doornroosje

Posted in Inspirerend

Een vriendin stuurde mij als nieuwjaarskaart een mooie verhalenkaart. Er stond op:

Na vele jaren geslapen te hebben wordt Doornroosje wakker. Ze kijkt om zich heen, maar ziet ze niemand die haar zou willen redden.
Ze valt weer in slaap. Jaren gaan voorbij en op een dag wordt ze weer wakker.
Ze kijkt naar links, naar rechts, naar achteren en naar boven, maar er is niemand, geen prins, geen jonker en ook geen tuinman met een heggenschaar.
Doornroosje gaat weer liggen en valt in slaap.
Uiteindelijk wordt ze voor de derde keer wakker. Ze opent haar ogen, maar ziet nog steeds niemand. Dan zegt ze tegen zichzelf: "Zo, nu is het wel genoeg geweest!"
Ze staat op en is vrij!

Meer verhalenkaarten (waaronder een paar leuke luisterverhalen) vind je op http://www.zinnigeverhalen.nl

11:23 - Wednesday 12 January 2011 - post comment


Last Page Next Page
Description
Dit weblog gaat over het leven en over mijn leven. De teksten en gedichten die ik hier in het licht zet, schrijven soms los wat vast zit, en andere keren juist vast wat los zit. Graag deel ik mijn denksporen met jou, lezer. Je eventuele reactie is welkom! Saskia
Home
User Profile
Archives
Categories
- Droomsporen
- Er is meer...
- Gedichten
- Het leven
- Hmmm!
- Inspirerend
- Lang geleden
- Liefde
- Mijmeringen
- Schrijven
- Souvenirs
- Vanbinnen
- Verhalen
Links
Werkende Woorden
Weerklank
Tussen woord en beeld
Dichtbundel Grijs geluk
Dichtbundel Vroeger of later
Stichting Vertellen
Schrijven Online
De Voorde
NIEUW!! In het voorbijgaan
Recent Entries
- Nieuw weblog!
- What's in a name...
- Nieuwe schoenen?
- Wegens geluk gesloten
- Meanderen
- Vanachter de spiegel
- Vroeger of later
- Kicken
- De TAO van Doornroosje
- Herkenning
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen