Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?

Khaye's avonturen in WOW


Volg de avonturen van Khaye, een Night Elf Hunter, in de wondere, wijde wereld van World of Warcraft. Khaye houdt een dagboek bij van haar avonturen, overdenkingen, moeilijkheden en leuke momenten met haar guild Low-Landers

Home | Profile | Archives | Friends


24. De draad weer oppakken

Posted at 11:46, 14/7/2010 in Dagboek

Lief dagboek,

Voor een lange tijd moest ik mezelf de wondere wereld van Wow onthouden, maar gelukkig is die nu voorbij. En dus spoedde ik me weer zo snel mogelijk naar de heerlijke fantasie wereld. Maar de draad oppakken was niet zo makkelijk als ik dacht.

 

Allereerst moest ik weer flink wennen aan mijn shotrotatie tijdens dungeons en raids. Met mijn beastmastery spec ging het nog redelijk, maar mijn marksman spec gaf behoorlijk wat problemen. Moest ik nou eerst een sting doen, daarna aimed en dan een chimera of was het toch anders? En waar had ik ook alweer al mijn aspect knopjes zitten?

 

De eerste paar dungeons en raids waren dan ook zwaar frustrerend, te meer omdat recount aangaf dat ik één van de laagste, zo niet de laagste dps'er was, terwijl ik normaal in het midden of de top zit. Zelfs toen ik meemocht naar Toc 10 voor de allereerste keer, voelde ik me een compleet groentje. Waar iedereen een dps haalde van 3,5k of meer, bleef ik achter met een schamele 2,1k en ging ik ook nog eens twee keer dood op lullige manieren. De eerste keer was het vanwege niet goed opletten bij de black en white shadow ballen en de tweede keer ging het me allemaal te snel. Ik moest ijsballen kapot schieten, terwijl de rest zich bezighield met de boss en de adds, maar hoe ik ook rende, telkens belandde ik midden in het gevecht of werd ik door scherpe messen de lucht in gelanceerd. Gelukkig was het de laatste baas, anders was ik zeker uit de groep gekicked. En met de achievement en een mooie axe erbij, maakte het voor mij toch nog een beetje goed.

 

Een lange tijd niet vertoeven in Wow heeft dus zo zijn nadelen. Ik merk dat ik me weer flink moet inlezen in tactieken, welke enchants ik het beste kan gebruiken, welke glyphs het beste zijn en ga zo maar door. Ergens verlang ik eigenlijk naar mijn eerste dagen. Toen was alles nog relatief simpel; je verkende nieuwe gebieden, volgde hele questlijnen en zorgde dat je elke dag minstens één level omhoog ging. En daarnaast farmde je wat herbs of skins en verkocht je die op de AH.

 

Helaas is die tijd voorbij. Nu draait het om zoveel mogelijk raids en dungeons doen om zo emblems te sparen en betere gear te krijgen. Daarnaast word je flink afgerekent als je niet de juiste enchants of gems hebt of mag je domweg niet mee omdat je gearscore te laag is of omdat je niet de juiste achievement hebt. Het lijkt steeds meer een dog eat dog sfeertje te worden; alleen de sterksten mogen mee, de rest blijft achter en moet zichzelf maar zien te redden.

 

Gelukkig geldt dit niet voor de guild. Bij mijn terugkomst werd ik warm ontvangen en kreeg ik meteen diverse aanbiedingen voor hulp. Mede daardoor kon ik ook mee naar Toc 10 en ook al was mijn prestatie bagger, nu weet ik tenminste waar ik op moet letten en zal ik de volgende keer de boel niet verprutsen. En nu ik een tijdje ben weggeweest, is het leuk om te merken dat LowLanders gewoon is doorgegaan. Een hele rij nieuwe namen hebben zich toegevoegd en ik hoop ze binnenkort allemaal te leren kennen.

 

Maar goed, nu wordt het dus tijd dat ik me ga richten op goede enchants. Iets waar ik nog niet veel van snap, maar wellicht dat er wat guildies zijn die me kunnen helpen. En naast de dungeons en de raids heb ik me voorgenomen om die gebieden die ik nog niet gezien heb, te gaan ontdekken. "The Explorer" titel vind ik erg leuk en zou ik graag willen dragen. Maar dat gaat nog wel een tijdje duren.

 

Tot de volgende keer!



{ Last Page } { Next Page }
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen