22/7/2010 - Van onze belastingcenten...........en dan geeneens een (oud) Ajax-speler! En nee, we tellen jeugdopleiding niet mee;-)

ORANJESTAD — Mark van Bommel tekent boekjes, ballen en shirts van het publiek bij aankomst op Renaissance Marketplace. Samen met zijn Oranje-collega’s Dirk Kuijt, Arjen Robben en André Ooijer werd hij gisteravond voor een uitzinnige menigte gehuldigd. Ook werd het viertal door premier Mike Eman uitgeroepen tot goodwill ambassadors van Aruba. André Ooijer gaf nog een korte toespraak waarin hij namens zijn collega’s iedereen bedankte en een fijne avond toewenste. Hierna werden nog wat handtekeningen uitgedeeld en foto’s genomen, maar al gauw snelden de spelers, gevolgd door een grote groep fans, naar de speciale bus die hen opwachtte op de parkeerplaats. De vier spelers vieren op kosten van de regering vakantie op Aruba. Giovanni van Bronckhorst voegt zich binnenkort bij het gezelschap. In ruil voor het verblijf hebben de heren toegezegd dat ze, naast aan de huldiging, ook een voetbalclinic geven voor jonge spelers en meewerken aan een fotoshoot. De huldiging is door diverse media in Nederland gemeld, waaronder RTL Nieuws.

Bron: Amigoe

 

Tweede worden en dan zelfs op Aruba worden gehuldigd..... Wat een gemiste kans dat ze Ajax afgelopen seizoen dan niet gevraagd hebben

= 1

24/7/2010 - Boottochtje?
Reaktie van Tom

Hoe was de rondvaart door de grachten op Aruba?
Het Renaissance hotel uit en meteen weer er in? ;)

Ayo,
T
Link naar deze reaktie...

<- Vorige Pagina :: Volgende Pagina ->

Over mij:

Op deze weblog kun je de belevenissen van ons (Ron, mijzelf, de honden Miep, Floor, Dushi & Zeus en de katten Fluffy, Squeegie & Skunk) op Aruba lezen.

Recent geplaatste artikelen:

Eindelijk!
Happy New Year
De beesten
Fase XVII
Fase XVI

De actuele tijd:

Aruba Amsterdam