15/10/2007 - Achter de wolken.........

Vandaag was het eindelijk een beetje aangenaam weer na twee dagen van regen en bewolking.

Vanochtend lekker rustig wakker geworden (om 8 uur er pas uit - voor mijn doen dus uitslapen), beetje in huis gerommeld, samen ontbeten, met Karin aan de telefoon zitten beppen (Kaat, ik vond het heel gezellig!) en daarna op pad.

Omdat Ron vanmiddag weer moest werken zijn we niet naar het strand geweest maar lekker even wezen uitwaaien op de Noordkust, samen met de honden.

Na de wandeling met de honden richting Lena & Nelson om daar het beestenspul eten en drinken te geven. Ook hebben we de nieuwe woning van onze pedicure* bewonderd. Wat een fantastisch uitzicht. Ze zitten aan een doodlopende straat (vooralsnog zandpad) en kijken echt overal naar toe. Het vliegveld, de terminal van de cruiseschepen, de zee, echt geweldig. Ennuh, Antoinette en Eric, vanuit de tuin van de pedicure kunnen we jullie gazebo zien-:)

.

* Ja, een pedicure! Echt heerlijk dat er iemand 1x per maand lekker aan je voeten zit te frunniken. Is ook wel nodig omdat we natuurlijk vaak open schoenen/slippers aan hebben (heel vervelend).

Daar gaan ze, de voorlopig (hopelijk) laatste regenwolken......

= 5

15/10/2007 - telefoongesprek
Reaktie van Anonymous

anders ik wel zouden we wel vaker moeten doen zoals dat we in Nederland deden alleen die tijd he......
Link naar deze reaktie...

15/10/2007 - Untitled Comment
Reaktie van Anonymous

Wat nou Anonymous, ben echt wel bekend maar niet voor iedereen.!
Link naar deze reaktie...

16/10/2007 - Gazebo
Reaktie van De onbekende van de gazebo ;-)

Ik geloof dat dat ding over het hele eiland te zien is...dat beloofd nog wat als we bovenop liggen te zonnen dadelijk, haha.

Binnenkort Ruud maar weer eens aan z'n hemd trekken wanneer hij weer verder gaat. Hij mag dan NL zijn, maar verder doet tie alles op z'n Arubaans (zucht)

Link naar deze reaktie...

16/10/2007 - Anno nie Mus
Reaktie van Anno nie mus

Beste Anno nie Mus,

Er zijn er meer die deze naam dragen.
Ben je familie?

gr. Anno
Link naar deze reaktie...

16/10/2007 - mooie foto´s
Reaktie van jos

na de mooie foto´s van onze Nelleke, mag deze er ook zijn hoor.
Link naar deze reaktie...

<- Vorige Pagina :: Volgende Pagina ->

Over mij:

Op deze weblog kun je de belevenissen van ons (Ron, mijzelf, de honden Miep, Floor, Dushi & Zeus en de katten Fluffy, Squeegie & Skunk) op Aruba lezen.

De actuele tijd:

Aruba Amsterdam