|
Een verse kerstboom zit er dit jaar bijna niet in voor de gemiddelde Arubaan. Justitie neemt een grote lading die in een zeecontainer onderweg is naar het eiland, direct na aankomst in de haven in beslag.
Een van de grootste kerstboomhandelaren zou willens en wetens voor de financiering van zijn handel dubieus geld hebben aangenomen van een opgepakte overvaller. Volgens de advocaat van de handelaar blijft een groot deel van de Arubaanse bevolking verstoken van een kerstboom.
Er zal moeten worden uitgekeken naar een model van kunststof. Een woordvoerster heeft wel laten weten dat justitie zich ,,constructief'' opstelt. ,,Als de handelaar het geld teruggeeft, komt de lading mogelijk op tijd vrij.''
De financier van de kerstbomen zit samen met zeven anderen vast op verdenking van het beroven van een geldtransportwagen op Aruba. Een deel van het gestolen geld, ongeveer 1,2 miljoen euro, is teruggevonden. Bijna 800.000 euro is echter nog spoorloos.
bron: www.depers.nl
Dat is dus het nadeel van een eiland, haha. Nou ja, een kerstboom blijft met onze 2 pubers in huis nooit lang overeind dus wij doen het gewoon met een ieniemienieboompje op het dressoir en wat versiering aan de wand.
|