Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?
Vaneela's weblogjuh

Kut nacht,...

Dit is gewoon niet grappig meer !

 

Ik heb gewoon een rot nacht achter de rug! Alles deed pijn kon wel 1000000x me neus snuiten! Maar als mijn kat mij nou gewoon liet slapen had ik gewoon in 1x doorgeslapen !

 

Nee die kut kat was met van allerlei dingen bezig! Eerst lekker heel de tijd naar beer staren en af en toe tegen het glas aan slaan. Daarna ging ie achter allerlei dingen aan rennen in de kamer en gooide een stapel schone kleren om.

 

Hij sprong op bed en weer op de grond! Ik werd echt helemaal gek van dat beest!

 

En dan was er nog een vriendin die dacht dat ze grappig was!!!  's ochtends om 5 uur kreeg ik ook nog een smsje!!!  Hoe het met me ging en dat ze zich aan het vervelen was!  Wat heb ik daar nu aan! Ik ben ziek en ik probeer te slapen get a life!!!!!

 

Maar goed zit inmiddels alweer vanaf 10 uur beneden en me neus doet gewoon giga pijn!  

11:17 - 27/1/2007 - post comment

Last Page Next Page
Description
tsjah zal wel veel prut in staan *lol* maarja voor degene die het intresseren wat ik doe ! Of heb gedaan hier mijn weblog!!

Home
User Profile
Archives
Friends
beestenbabbel
Stichting de Moderne Papegaai

Recent Entries
- Weer us n blogje
- Gedichtje voor papa
- mjah veel gebeurd...
- Nieuw gedichtje
- Weer wat gedichtjes!

Friends
- pennyroyaltea
- suuske
- onbekendesaiyan
- SuuSieJ
- Mickkk
Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen