Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?
Tilburg BLogeiland

Description

Bloggen voor, met en over tilburg en Tilburgers


My Links

» Home
» My Profile
» Weblog Archives
» Friends
» My Photo Album

Tilburg Digitaal, virtueel, 3D

Het onmiskenbare digitale succes van de 3d virtuele wereld op de heuvel. Anders kan ik het niet noemen.
Volgens de Wethouder die ik gisteren op zijn chat-uur hierover sprak waren de eerste dag er al duizenden bezoekers geweest. Het leeft dus. Er is bij projecten die daarmee ook goede voorlichting geven blijkbaar behoefte aan een digitale stad waar men in 3d kan rondhangen.

Wij dachten allebei dan ook dat het een verrijking zou zijn voor de stad Tilburg op digitaal niveau om het gekozen ontwerp te laten staan en deze site langzaam uit te breiden naar meerdere gebieden. Denkend aan

1.Verdiplein
2.Wagnerplein
3.Kanaalzone
4.Piushaven
Etc

Waardoor je langzaam een totale digitale stad krijgt waar men rond kan kijken. Waarin men werkzaamheden en bouwprojecten in kan passen om verschillende opties in de buurt te bekijken. Misschien ook een soort van reclame (wegwijzer) voor de middenstand.(misschien gekoppeld aan digitale winkels waar je virtueel via de voordeur binnen kan komen etc Er is zoveel mogelijk met een digitale stad. En nog meer ideeën komen boven drijven nu ik er over blijf nadenken.

Daarom heb ik als nakomer vandaag de dag na de chat een brief naar de wethouder gestuurd om te verzoeken dit idee samen verder uit te werken als wethouder en betrokken burger. En het daarna voor te leggen aan de gemeenteraad om zo een waar stadsportaal in 3 d te creëren van onze mooie en trotse stad.

Posted: 10:01, 21/12/2006
Add Comment

<- Last Page | Next Page ->

Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen