Description
Dat wat ik zie, hoor en beleef incl. mijn (ongezouten) mening. Menu wordt geserveerd met datum, tijd en ruimte voor comments.
My Links
*
*
*
*
*
|
Gooisch trutje
Wat heb ik me vermaakt. Verhuisd en wel ben ik weer in Brabants Breda aangekomen maar wat wás het leuk in 't Gooi. De contrasten zijn nu nog zichtbaarder dan wanneer je er midden in zit.
Het klopt ook allemaal zo; kast van een huis, Range Rover, labrador, en de kids op hockey. Het wordt ook niet ontkend. Inwoners van Hilversum, Blaricum, Laren e.o. geven ook toe te zijn zoals ze vandaag de dag worden afgeschilderd. Waarom niet? Ze zijn trots op dat wat ze bereikt hebben. Dat milieuvervuilend monster staat wel voor de deur!
Vlak voor kerst heb ik mezelf twee dagen mogen vervoeren in zo'n bolide om kerstcadeaus rond te brengen. M'n (Gooische) baas bij MasMedia vertrouwde mij zonder moeite haar Ranger Rover Vogue edtion toe ('als je 'em in de prak rijdt, boeit me niet, als we het maar wel onder de verzekering van het bedrijf kunnen laten vallen') en dus scheurde ik als het kerstvrouwtje rond. Ik waande me heel even Linda de Mol, maar het inzicht dat ik écht nog steeds niet blond ben bracht me snel terug naar de realiteit.
Stuur- en stoelverwarming, naviagtie, het kon allemaal niet op. De huizen, de tuinen, de auto's, ik heb mijn ogen uitgekeken. Welliswaar veilig verborgen achter een grote zonnenbril, ik moest natuurlijk zo low key mogelijk overkomen. Feit blijft dat ik import ben en daar prikken ze zo doorheen.
Hard werken wordt het dus. Het haar kunnen we regelen, de zonnebril kopen we gewoon zwart, ziet geen hond, wat weer een mooi bruggetje vormt naar de labrador die ik wel leen uit een pension. Tot die tijd ben ik gewoon een Gooisch trutje, met een hele kleine t. |
Posted: 21:57, Tuesday, January 30, 2007 |
Add Comment |
<i>Untitled Comment</i>
Rangerovers heb ik niet onder mijn gat gehad in Amsterdam, wel dikke huurauto's van A(udi) tot M(ercedes), driewielers, politiescooters en fietsen, een oude streekbus, een wegenwals en een koets met paarden.
En ik heb via de acteurs en actrices ook lichtelijk mee mogen proeven van 'the good life' hier in Amsterdam. Met je laskap van een zonnebril op een rose'tje aan de gracht nippen, waarom ook niet?
Als je maar niet vergeet waar je roots liggen.
Ik spreek je over een weekje of wat weer in breda onder het genot van een Hema-worst en een Jupiler bij de bushalte :).
JW
Jw, die Jupiler bij de bushalte, die deed 't em.
Ik ben weer helemaal op aarde aangekomen!
Volgende week woensdag 13.44? Ik neem de worst mee, als jij voor het bier zorgt.
xx 't trutje.
Edited by yourdailymenu on Wednesday, January 31, 2007 at 00:22 |
Posted by JW at 00:06, Wednesday, January 31, 2007 |
Link |
|
te laat...
Hey sal,
Lees je diverse comments helaas nu pas, niet dat ik overigens had kunnen komen gisteren, we hadden onze laatste opnamedag op het mercatorplein met 180 man figuratie, ik lag pas rond 02:00 in mijn amsterdamse bedje.
Vanaf volgende week begin ik weer voorzichtig in te burgeren in Breda, die jupiler en hema-worst krijg je dus in die tijd zeker weten van me!
Spreek je snel,
JW |
Posted by Jw at 23:18, Friday, February 2, 2007 |
Link |
|
Nice, very nice
Hey Sal,
Heerlijk weer!
Greetz,
Gustaaf |
Posted by Gustaaf at 02:46, Monday, February 5, 2007 |
Link |
|
Amsterdamse in 't Gooi
Hola senorita,
Boeiend geschreven. Hoe herkenbaar.... hihi. Thank god voel ik me nog steeds de Amsterdamse in 't Gooi, maar wat een plezier het brengt om van het Matras te genieten. Wip maar snel een keer langs met je gele voiture, more then welcome.
En succes vandaag met Sven, Doutze verblijft in het buitenland (van horen zeggen) ;-p
Liefs, van die Amsterdamse salsera |
Posted by Anonymous at 10:41, Sunday, February 11, 2007 |
Link |
|
|
|