Description
Dat wat ik zie, hoor en beleef incl. mijn (ongezouten) mening. Menu wordt geserveerd met datum, tijd en ruimte voor comments.
My Links
*
*
*
*
*
|
Een officieel likje verf
Geinspireerd door een bekende, ben ik het jaar 2006 begonnen met knippen en plakken. Ik vond dat het tijd werd om mijn leven wat overzichtelijker en toegankelijker te maken. Dit bedoel ik in de breedste zin van het woord, dus na oliebollen rapen, afwassen en stofzuigen heb ik de laptop erbij gepakt (altijd leuk om weer even te noemen...'mijn laptop') en ben ik gaan zoeken naar een professionelere aanpak van het plaatsen van mijn 'stukjes', 'verhaaltjes' of 'brabbels'.
Zo kan ook jij, de leek, mijn leventje volgen en alles wat mij verwondert, inspireert of gelukkig maakt lezen. Ik ben nog aan de onderzoekende hand maar mocht de lay-out, het lettertype of mijn miniscule fotootje je niet aanstaan dan sta ik open voor verandering. Alles is mogelijk tegenwoordig. Enkel, wanneer ik verzocht word om mijn profiel 'te pimpen' kan het zijn dat ik op zoek ga naar een ander onderkomen.
Goed, nu ik alle huishoudelijke mededelingen heb gedaan wil ik je uitnodigen om te gaan lezen. De posts zijn met terugwerkende kracht geplaatst, waardoor alles nog steeds chronologisch (ik blijf ervan genieten wanneer ik dit soort woorden in een keer foutloos typ..!) is en er geen verwarring ontstaat wanneer wat nou eigenlijk was. Bizar handig bedacht!
Een gezond 2006 voor iedereen, en blijf jezelf afvragen waarom de dingen nu eigenlijk zijn zoals ze zijn. Let's get inspired! *Cheers |
Posted: 15:28, Tuesday, January 3, 2006 |
Add Comment |
chronlogisch?!
hahaha, ja t blijft een moeilijk woord.. zeker wanneer je t fout typt en zegt dat t foutloos is.. MUTS! :D
Maar ja, daardoor blijft t altijd lachen met jou he ;)
Kisses, Fem |
Posted by Femke de gekste! at 14:56, Wednesday, January 4, 2006 |
Link |
|
het blijft moeilijk ja....
Dank je, dat houdt me scherp!
XX |
Posted by yourdailymenu at 15:05, Wednesday, January 4, 2006 |
Link |
|
Dat bedoel ik
Doe je leuk meisje!
Ik ga mezelf bijdeze dan maar ff pluggen. Aangezien ik met plotseling trendsetter voel :P.
Nee hoor. Maar je schrijft in ieder geval leuk. En dat is mooi. Nu nog wat plaatjes erbij en t is af denk ik ;).
Succes ermee en mocht je inspiRAtieloos zijn. Check dan voor het gemak:
www.datbedoelik.tk |
Posted by Ra at 16:02, Wednesday, January 4, 2006 |
Link |
|
|
|