Bijverdienen? Zinngeld (tip!)
Surfrace (tip!)
MoneyMiljonair Euroclix
Gratis Korting
Zorgpremie goedkoper?
Today's Menu

Description

Dat wat ik zie, hoor en beleef incl. mijn (ongezouten) mening. Menu wordt geserveerd met datum, tijd en ruimte voor comments.


My Links

* Home
* My Profile
* Weblog Archives
* Friends
*My Photo Album

2005 en mijn moeder?


 
Het is altijd leuk om in het weekend weer eventjes (met de nadruk op éventjes) terug te gaan naam mama.

Laat het nou zo zijn dat mijn mama vanavond een feestje heeft waarbij de dresscode 'dansbaar' en 'kleurrijk' is. De vraag of ik haar dan vanavond kan ophalen zodat ze 'wat kan drinken'. Ik ben dus al de hele avond op om straks een vrouw, buis van de rode wijn te moeten vervoeren naar het pitoreske Erlecom.

De rollen zijn in 2005 echt omgedraaid.
Maar, begin ik nou oud te worden of wordt mijn moeder weer jong?

Een combinatie van beiden denk ik. Ik ben wat verstandiger geworden, door ook eens een zaterdagavond aan de studie te spenderen, én heb mijn rijbewijs. Mijn moeder is hoewel het onlangs passeeren van de 50 niet bij de pakken neer gaan zitten en nog steeds sociaal heftig actief.

Er wordt vaak gezegd dat ik op mijn moeder lijk.
Als ik, op mijn 50e nog in een cabrio rijd, mijn haren eens in de 2 maanden verf met de nadruk op 'de lichte plukjes', en helemaal wild word van de achtbanen in Six Flags, dan is naar mijn mening het leven geslaagd!


Posted: 23:57, Saturday, September 10, 2005
Add Comment

<- Last Page | Next Page ->

Geld verdienen met je website ? - Meer bezoekers via Autosurf - Zelf ook een weblog maken? - Cursus verhalen schrijven - Statistieken gratis proberen